KELIONĖ Į KERNAVĘ

Birželio 5 d. „Atžalyno“ mokyklos-darželio pirmokai kartu su mokytojomis Vaida Dzekunskiene, Viktorija Vasilionok bei mokytojų padėjėjomis Alena Sakalauskiene ir Onute Pečiukonyte vyko į Kernavę.

Linksmas būrys keliautojų aplankė Sudervės apvalaus plano bažnyčią, Dūkštų Šv. Onos bažnyčią, vaikštinėjo po Dūkštų ąžuolyną, lankė istorinį Kernavės miestelį, kopė į piliakalnius.

Didžiausią įspūdį pirmokams paliko smagi edukacija – elnių SPA. Jos metu mokiniai galėjo iš rankų maitinti elnius, juos glostyti, klausytis įdomaus pasakojimo apie elnių gyvenimo ypatumus.

Kelionė buvo įdomi ir prasminga. Mokiniai įgijo naujų istorinių žinių, praplėtė suvokimą apie Lietuvos kraštovaizdį, sužinojo įdomių faktų apie elnius ir patyrė daug gerų emocijų.