Gerus darbus daryti gera

Birželio 1 d. Vilniaus „Atžalyno“ mokykloje – darželyje vyko jau tradicine tapusi paramos beglobiams gyvūnams mugė „Gerus darbus daryti gera“. Kaip ir pernai, mugės metu mokiniai pardavinėjo savo gaminius. Vieni siūlė nusipirkti skanėstų, kiti  – rankdarbių. Džiugu, kad šiemet norinčių pardavinėti atsirado daugiau nei pernai, o ir pardavėjų gausa tikrai nustebino. Na, o geriausia žinia, kad šiemet mugės metu buvo surinkta išties įspūdinga suma (470,64 Eur).
Pasitarus su Naujosios Vilnios gyvūnų prieglaudos „Beglobis“ savanoriais, buvo nupirkta įvairaus maisto šunims. Dovanas nuvežti šiemet pasisiūlė 2a klasės mokiniai. Tikimės, kad kitąmet mugėje dalyvaus dar daugiau mokinių ir už surinktus pinigus galėsime nupirkti dar daugiau dovanų, nes gerus darbus daryt išties gera!

Ačiū organizatorei mokytojai Rasai Vedrickienei