PRISIMENU, SKAIČIUOJU, RENKU, IEŠKAU, PRISTATAU…

Vasario 28 dieną 3a klasėje vyko integruota diena ,,Prisimenu, skaičiuoju, renku, ieškau, pristatau…“. Matematikos pamokoje mokiniai kūrybiškai pasidalijo į grupeles, atliko įvairias matematines užduotis ir rinko taškus-paveikslėlius ,,Laukiniai gyvūnai“. Po to mokinių laukė lokomociniai žaidimai: „Ančiukų pasivaikščiojimas“, „Krabo kelionė“ ir „Varlių futbolas“. Smagiai pažaidę vaikai tęsė savo veiklą. Iš savo sukauptų taškų-paveikslėlių ieškojo informacijos knygose, internete ir kūrė pristatymą ,,Laukiniai gyvūnai“. Atliktus darbus pristatė klasės draugams. Pabaigoje mokiniai rašė laiškus sau apie tai, kaip sekėsi atlikti užduotis, ką jau žinojo, bet pasitikslino atlikdami užduotis, kas buvo sunkiausia atliekant užduotis ir kodėl, kokį vertinimą parašytų sau ir kur užduočių metu įgytas žinias pritaikytų.