2023-11-16 „Atžalyno“ mokykloje – darželyje minima Tolerancijos diena.

2023 metų Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos žibintas.

Tarptautinės tolerancijos dienos minėjimo tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į žmonių įvairovę ir atskleisti įvairovės privalumus.

Rudenį yra mažiau šviesos, kurios reikia bet kuriai gyvai būtybei. Šviesa asocijuojasi su gėriu, pozityvumu. Šių metų simbolis – žibintas skirtas nešti toleranciją, gėrį, pakantumą, kuris turi įveikti blogį. Mokyklos – darželio darbuotojai su mokiniais minėdami tolerancijos dieną, kalbėjosi apie aplinką, kurioje gyvename, išsiaiškinta, išanalizuota žodžio Tolerancija prasmė ir reikšmė. Taip pat vyko diskusijos: ar mokiniai pastebi, atkreipia dėmesį į žmonių tarpusavio santykius, tolerancijos/netolerancijos atvejus. Vaikai žiūrėjo filmus, o vėliau juos aptarinėjo su mokytojais. Kūrybinėse dirbtuvėlėse kurti Tolerancijos žibintai iš popieriaus ir kitų medžiagų, piešti piešiniai, kuriuose yra Tolerancijos žibintai, kaip atnešantys šviesą ir nugalintys blogį.  Tolerancijos dienos minėjimą vainikavo „Žibintų šventė“.

„Atžalyniečių“ bendruomenė“