TALENTŲ ŠOU „LINKSMOJI KARUSELĖ“

Vasario 3 d. “Atžalyno“ mokyklą-darželį sudrebino įspūdingasis talentų šou „Linksmoji karuselė“, kurį organizavo pirmokų mokytojos Vaida Dzekunskienė ir Viktorija Vasilionok. Scena mirgėjo nuo pasirodymų gausos.

Pirmoji savo talentą atskleidė 2a klasės mokinė Monika Juškaitė, kurios pirštai virpino kanklių stygas. Grakščiais šokio judesiais džiugino 4a klasės mokinė Edita Priščepova. Trečioji į sceną žengė nuostabaus balso savininkė  4b klasės mokinė Mila Filipavičiūtė. Fleitos melodija pradžiugino Gabrielė Milbutaitė (2b). Įspūdingą gimnastikos pasirodymą paruošė 2a klasės mergaičių grupė „Juodos gėlės“ (Gabrielė Možaikaitė, Erika Brazevičiūtė ir Danielė Daubaraitė). Šaunus 2b klasės duetas (Patricija Gulbinovičiūtė ir Deimantas Freigofas) padainavo dainą „Baltos lelijos“. Karate judesius scenoje demonstravo 3a klasės mokinys Deividas Vežbovičius. Lyrine klarneto melodija žiūrovus užbūrė 2a klasės mokinys Enoh Stepanenko. 1a klasės mokinė Mėta Meižikaitė nustebino magijos triukais. Adriana Nikitinaitė (2a) išraiškingai deklamavo eilėraštį ir sceną drebino energingu šokiu. 2b klasės mergaitės Patricija Prokopavičiūtė, Jonė Kuzminskaitė ir  Viltė Panelytė dainavo linksmą dainą apie žirafą. Violančelės stygas virpino 4a klasės mokinys Danielius Naudžiūnas. Linksmąjį čia čia čia pašoko 1a klasės mokinė Darija Sivinskaja. Akrobatiniais triukais džiugino plastiškoji Aurelija Techanovičiūtė (4a). Saksofonu skambiai grojo 3a klasės mokinys Stefanas Zadojenko. Linksmu šokiu nustebino Danielius Bogdziul (4b). Renginio pabaigoje nuskambėjo daina „Žiemą vasarą“, kurią lyg tikra lakštingala padainavo 4b klasės mokinė Ariana Šestel.

Talentų šou metu žiūrovai galėjo grožėtis ne tik „gyvais“ pasirodymais scenoje, bet ir ryškia paroda, kurioje buvo eksponuojami Darijos Sivinskajos (1a), Ernesto Zaleščevskio (1a), Tarijos Žamoitytės (1a), Dominikos Taraškevič (1a), Emilijos Šurpickajos (2b), Arianos Dovdos (2b) ir Milanos Goroškinos (3a) spalvingi dailės darbai.

Visi „Linksmosios karuselės“ dalyviai gavo padėkas ir dovanas, buvo pakviesti prie saldaus vaišių stalo. Žiūrovai liko sužavėti dalyvių pasirodymais. Renginio metu negailėjo aplodismentų, o jam pasibaigus plojo atsistoję ir garsiai skandavo žodį AČIŪ.