GPM parama

Nuoširdžiai dėkojame už paramą mokyklai-darželiui 2019 m.

Būtume dėkingi jei ir šiemet paremtumėte mūsų mokyklą-darželį ir paaukotumėte 1,2% Jūsų valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio be papildomų išlaidų. Mokyklos-darželio tarybos nutarimu surinktos lėšos bus kaupiamos ir skirtos ugdymo erdvių įrengimui.

Kaip skirti 1,2% paramą?

Paramą galite skirti iki liepos 1 dienos. Prašymo formą FR0512 galima užpildyti internete www.vmi.lt Prisijunkite prie Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS), tai galite padaryti ČIA.

Pasirinkite skiltį „Deklaravimas“ ir kairėje pusėje esančioje įrankių juostoje pasirinkite „Pildyti formą“. Tuomet „Dažniausiai pildomų formų“ sąraše apačioje pasirinkite „Prašymas skirti paramą“ formą (FR0512). Spauskite pildymo internetu ikonėlę. Užpildyti formą taip pat galite atsisiuntę į savo kompiuterį.

Užpildykite formą pagal pateiktą pavyzdį. Pateikę bendrąją informaciją apie save (1 laukelyje – įrašykite savo asmens kodą, 3V laukelyje – įrašykite savo vardą, 3P laukelyje – įrašykite savo pavardę), užpildykite šiuos langelius:

5 – mokestinis laikotarpis: 2019
6S – uždėkite varnelę
E1 – pasirinkite skaičių: 2 (Paramos gavėjas)
E2 – paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 191665861

E3 – įrašykite pavadinimą: Vilniaus ,,Atžalyno“ mokykla-darželis
E4 – įrašykite savo pasirinktą skiriamą procentą (daugiausiai – 1,2%)
E5 – įrašykite iki kada skiriate paramą (daugiausiai iki 2023 m.)

Norėdami pateikti užpildytą formą viršutiniame dešiniajame kampe spauskite „Pateikti deklaraciją“.

Ačiū!