MAŽIEJI SODININKAI

Siekiant gerinti gamtamokslinio ugdymo kokybę bei dar labiau pagyvinti spalvingą „Atžalyno“ mokyklos–darželio aplinką, šiais metais buvo įrengti maži dirbamos žemės sklypeliai kiekvienai klasei. Viename iš jų gražią įsibėgėjusio rudens dieną linksmai nusiteikę darbavosi 1a ir 1b klasių moksleiviai. Jie nusprendė įgyvendinti projektą „Augalo kelias“.

Pirmokai noriai kasė ir pureno žemę, sodino tulpių, česnakų, krokų sodinukus ir kitus augalus. Mažiesiems sodininkams padėjo jų mokytojos Vaida Dzekunskienė ir Violeta Kurlavičienė bei mamos Dominika Novickienė ir Jelena Galkina.

Mokiniams neįprasta veikla buvo ne tik įdomi, bet ir naudinga. Kiekvieną dieną mažieji sodininkai lanko savo augalus ir laukia pokyčių lysvėse. Tikisi, kad pavasarį sodinukai atsiskleis visu savo grožiu.