Vilniaus miesto 3-4 kl. mokinių, lankančių etikos pamokas, viktorina ,,Esu tolerantiškas“.

Lapkričio 16 d. mūsų mokyklos komanda ,,Sanylažta“ dalyvavo  surengtoje Vilniaus miesto 3-4 kl. mokinių, lankančių etikos pamokas, viktorinoje ,,Esu tolerantiškas“. Tad teko vykti į Vilniaus Šeškinės pradinę mokyklą.

Šiai viktorinai, kuri skirta pasaulinei tolerancijos dienai, komanda ruošėsi visą mėnesį: rinko informaciją, vaidino, dainavo, ginčijosi… Šioje viktorinoje dalyvavo 6 komandos. Viktorinoje daug dėmesio skirta dėmesingumui ir atjautai.

Viktorina truko 2 valandas, o suskaičiavus rezultatus paaiškėjo, kad mūsų komanda nesuklydo nė karto. Komandą sudarė ketvirtokai: Žygimantas Panelis, Erika Pozniakova (dailininkė, piešinio tema ,,Rasizmas“), Augustė Dumbraitė, Tadas Michalevičius, Lyja Bangaitytė (mokytojas Romas Vorevičius). Ponia Eglė Bangaitienė padėjo saugiai nuvykti į šventę ir parvykti į mokyklą.Tad… pasidžiaukime puikaus  renginio akimirkomis.