Gerus darbus daryti tikrai gera!

3B klasės mokiniai, grįžę iš edukacijos zoologijos parke, pasiūlė idėją padėti beglobiams gyvūnams. Po ilgų diskusijų, iš kur gauti lėšų, nusprendė mokyklos kieme surengti paramos mugę, kurios metu mokiniai pardavinėjo pačių pagamintus daiktus (apyrankes, knygų skirtukus, pakabukus ir t.t.) bei saldumynus. Džiugu, kad į projektą aktyviai įsitraukė visa mokyklos bendruomenė. Pardavėjų buvo apie 50, pirkėjų – dar daugiau. Visos mugės metu surinktos lėšos (336,70 Eur!!!) buvo skirtos beglobiams gyvūnams. Pasitarus su gyvūnų prieglauda „Tautmilės prieglaudėlė“ , už šiuos pinigus buvo nupirkta:

Grindų valymo priemonių (5 vnt.)

Kempininių šluotų (5 vnt.)

Popierinių rankšluosčių (2 dideli rulonai)

Maisto katėms (2×10 kg)

Vitaminų (4 pak.)

Kraiko (4×10 kg)

Maisto mažiems kačiukams (35 pak.)

XXL dydžio narvas

Dovanas prieglaudai įteikė patys mokiniai. Prieglaudos darbuotoja papasakojo apie beglobius gyventojus, leido su jais pabendrauti, paglostyti ir pamyluoti J.

Gerus darbus daryti tikrai gera!

Ačiū iniciatorei mokytojai Rasai Vedrickienei ir šauniesiems 3 b klasės mokiniams.