Didžiausia bendradarbiavimo pamoka

Šiandien, vasario 11 d. 1a klasės mokiniai susijungė su Rukainių gimnazijos 1-4 klasių mokiniais į bendrą pamoką skirtą Vasario 16-tai paminėti. Mokyklų mokiniai  pristatė ir tai padėjo  geriau pažinti vieniems kitus. Mokinių žinias apie Lietuvos istoriją pagilino paruoštos skaidrės. Vėliau įvyko  viktorina ,,Lietuva“. Gražiausius palinkėjimus Lietuvai mokiniai kūrybiškai piešė, konstravo pilį ir pasidalino padlet lentoje „Fotografinis bendruomeniškumas“. Atsisveikindami mokiniai drauge dainavo dainą ,,Nupiešiu Lietuvą“.

Tačiau Lietuvos gimtadienis nesibaigė. 10.30 val. mokiniai jungėsi į ,,Didžiausią bendradarbiavimo pamoką“, kurioje dalyvavo apie 500 mokytojų. Kartu giedojome himną, klausėm eilėraščio skirto Vasario 16-ajai, susipažinom su Lietuvos regionais, išgirdom ir pamatėm savo kūrybos kurtus Lietuvos simbolius su Minecraft.

Džiaugiamės dalyvavę Didžiausioje nuotolinėje bendradarbiavimo pamokoje.