MANKŠTIADA

Vilniaus „Atžalyno“ mokykla-darželis toliau sėkmingai dalyvauja respublikiniame Sveikatiados projekte. Šį kartą ikimokyklinukai prisijungė prie MANKŠTIADOS.

Mankštinamės kasdieną

Maži ir dideli,

Nes norime užaugti

Ir stiprūs, ir sveiki!

Projekto organizatorių laiškas: Labas vakaras, Ačiū Jums už dalyvavimą MANKŠTIADOJE! Veikla įgyvendinta puikiai! Jūsų konkurso medžiaga jau patalpinta „Sveikatiados” Facebook paskyroje, numeris – 291. Apsilankykite paskyroje pasidžiaugti įrašu ir jį pamėgti pakvieskite draugus! Laimėtojai bus atrenkami pagal šiuos kriterijus: • masiškumas – kuo didesnis veiklose dalyvaujančių vaikų skaičius, tuo laimėti tikimybė yra didesnė (BŪTINAI masiškumo siekite saugiai); • originalumas – papildomų taškų gaus tos ugdymo įstaigos, kurių organizuotos veiklos ar jų pateikimas bus įdomus, skatinantis tai išbandyti ir kitus. Prizininkus paskelbsime GRUODŽIO 10 dieną.