Diktanto – dailyraščio konkursas „DIKTANTO MEISTRAS“

„Atžalyno“mokykloje – darželyje vyko diktanto – dailyraščio konkursas „Diktanto meistras“, kurį organizavo pradinių klasių mokytojos Vaida Dzekunskienė ir Rasa Vedrickienė. Dalyvavo 1-4 klasių mokiniai.

Geriausiai diktantą parašė ir pirmąsias vietas užėmė Emilija Lapinaitė (1a), Damijanas Adamovičius (1b),  Kotryna Kliukaitė (2a), Emilis Jaruševičius (3b), Aleksandra Ivanova (4a) ir Audronė Kuzavinytė (4b). Antrąsias vietas pasidalijo Gabija Žemaitaitytė (1a), Emilija Labanauskaitė (1b), Milana Šablinskaitė (2a), Mila Filipavičiūtė (3b), Adrija Tamulevičiūtė (4a) ir Maja Antošina (4b). Trečiųjų vietų laimėtojais tapo Adam Mežanec (1a), Emilija Šurpickaja (1b), Donatas Trukanas (2a), Simonas Valys (2a), Luknė Talačkaitė (3b), Jonas Novickis (4a) ir Melita Tamkutė (4b).

Dailiausiai diktantą parašė ir pirmąsias vietas užėmė Dominykas Plegevičius (1a), Ariana Dovda (1b), Kotryna Kliukaitė (2a), Milana Ivanova (3b), Aleksandra Ivanova (4a) ir Maja Antošina (4b). Antrąsias vietas laimėjo Ema Majauskaitė (1a), Patricija Gulbinovičiūtė (1b), Milana Šablinskaitė (2a), Kamilė Antanavičiūtė (3b), Adrija Tamulevičiūtė (4a) ir Audronė Kuzavinytė (4b). Trečiąsias vietas pasidalijo Kornelija Kupčih (1a), Jonė Kuzminskaitė (1b), Donatas Trukanas (2a), Samanta Mackonytė (3b), Adriana Zaleckytė (4a) ir Aurelija Kurpiūtė (4b).

Visi konkurso dalyviai buvo pamaloninti mažomis saldžiomis dovanėlėmis, o prizines vietas užėmę mokiniai gavo diplomus.