Projektinė veikla „RUDENS SPALVOS“ – 1a klasė

Tikslas – gilinti ir turtinti vaikų žinias apie medžius, padėti pajusti gamtos dėsningumą, grožį ir įvairovę.

1A klasės mokinių projektinė veikla prasidėjo klasėje. Vaikai susipažino su Lietuvoje augančiais medžiais.

Vėliau darbas vyko lauke. Mokiniai dirbdami grupelėse, mokėsi mokyklos teritorijoje atpažinti augančius medžius ir stebėjimo lape surašė  jų pavadinimus bei rinko lapus.

Vaikai susipažino ir vardijo pagrindines medžių dalis. Kiekviena grupelė pristatė ir pasidalino savo sąrašo duomenimis. Pagrįsdami savo duomenis rodė medžių lapus.

Projektinėje veikloje dalyvavo ne tik vaikai, bet ir tėveliai, kurie geranoriškai kasdien su savo atžalomis stebėjo pasirinktą medį ir jį fiksavo fotonuotraukoje.

Projektinė veikla „Rudens spalvos“ praplėtė vaikų akiratį ir leido mokytis bei pažinti   priimtinu ir įdomiu būdu.

Dėkoju pirmokams už domėjimąsi ir norą pažinti. Tėveliams nuoširdus ačiū už bendradarbiavimą.