Įdomios edukacinės pamokėlės

Įsibėgėjus pavasariui, nuotolinį „Atžalyno“ mokyklos- darželio trečiokų mokymąsi paįvairino įdomios edukacinės pamokėlės.

Balandžio 30 d. 3a klasės mokiniai su mokytoja Vaida Dzekunskiene dalyvavo renginyje „Tomas Dirgėla skaito vaikams!“ Tai buvo linksmas virtualus susitikimas su mylimiausiu vaikų rašytoju Tomu Dirgėla. Šis humoro nestokojantis žmogus trečiokams skaitė savo knygos „Tomas ir Domas“ ištrauką apie banko apiplėšimą. Rašytojas dalijosi įdomiais vaikystės prisiminimais, pasakojo apie savo šeimą, kūrybinio kelio pradžią ir iki šiol neblėstantį norą kurti vaikams. Jis mielai atsakinėjo į vaikų klausimus ir akcentavo, jog norint tapti rašytoju, reikia skaityti. Tik knygų skaitymas turtina žodyną ir lavina vaizduotę.

Gegužės 7d. 3a klasės mokiniai dalyvavo gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ nuotolinėje pamokėlėje. Jos metu vaikai įgijo naudingų žinių apie šunis, jų kūno kalbą, atsakingą gyvūno auginimą ir tam reikalingas sąlygas. Organizacijos „Lesė“ švietimo vadovė Rasa Griškevičiūtė papasakojo apie gyvūnų gyvenimą prieglaudoje. Ji atsakė į vaikams rūpimus klausimus. Akcentavo, jog, prieš įsigyjant augintinį, reikia labai gerai pagalvoti. Juk gyvūnas nėra daiktas. Jo nepadėsi ir nepaliksi be priežiūros. Jis reikalauja kasdienės globos iki paskutinės savo gyvenimo sekundės.

Įdomios edukacinės pamokėlės praturtino trečiokus žiniomis, sužadino norą skaityti ir pastiprino atsakomybės jausmą.