Projektas ,,Žvilgsnis pro darželio langą“

Kviečiame pavartyti knygą, kurią projekto ,,Žvilgsnis pro darželio langą“ metu sukūrė priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo mokytojos kartu su savo ugdytiniais.
Džiaugiamės ir dėkojame, kad dalyviai pasidalino savo ugdymo įstaigų gražiausiais kampelių vaizdais.
Projekte dalyvavo metodinio ratelio ,,Vilnis“ bendruomenė: Vilniaus ,,Atžalyno“ mokykla-darželis (iniciatoriai ir organizatoriai), Vilniaus lopšelis-darželis ,,Molinukas“, Vilniaus lopšelis-darželis ,,Žiogelis“, Vilniaus lopšelis-darželis ,,Coliukė“, Vilniaus lopšelis-darželis ,,Paslaptis“ ir Vilniaus lopšelis-darželis ,,Vilnelė“.
Knygą kūrė, redagavo ir garsino Vilniaus ,,Atžalyno“ mokyklos-darželio ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos Silvija Šiaurienė, Melanija Sočivko, Valė Kirsienė. Žodžius kūrė iš dalyvių atsiųstų nuotraukų aprašymų Silvija Šiaurienė.
Ačiū visiems dalyviams!