ES projekto „Ugdymo kokybės gerinimas virtualių aplinkų ir ugdymo priemonių pagalba“ mokymai tęsiasi

Lapkričio 9-12 d. nuotoliniu būdu vyko Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. 09.2.1-ESFA-K-728-02-0077 „Ugdymo kokybės gerinimas virtualių aplinkų ir ugdymo priemonių pagalba“ ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo  mokytojų tęstiniai mokymai ,,Praktiniai virtualios ugdymo aplinkos naudojimo ir virtualių ugdymo priemonių kūrimo, adaptavimo mokymai“. Juose dalyvavo po 6 mokytojus iš Vilniaus „Atžalyno“ mokyklos-darželio, Vilniaus lopšelio-darželio „Paslaptis“, Vilniaus „Vilnios“ pagrindinės mokyklos, Vilniaus lopšelio-darželio „Vilnelė“ ir Riešės gimnazijos.

Mokymų metu visi kartu tęsėme praktinius užsiėmimus ir tobulinome įgūdžius darbui su įdiegtais instrumentais, sistema ir interneto resursais. Konstravome ir mėginome įvairius virtualių ugdymo užsiėmimų siužetus.

Kartu kūrėme pirmąsias animuotas skaidres/pamokėles, pildėme jas judančiais objektais, spalvomis, raidėmis, garsais. Kūrėme ir dėliones, kurios bus naudojamos kartu su testais ir užduotimis.

Mokymus vedė VšĮ ,,3D VILNIUS“ lektorius Saulius Balsys ir programuotojas Paulius Valickas.

 

2020-11-09 20201109