Tradicinis renginys ,,Vitaminų šalis“

Spalio 22 d. „Atžalyno“ mokyklos – darželio kieme vyko jau tradicija tapusi šventė „Vitaminų šalis“.  Šventei bendruomenė ruošėsi visą savaitę. Mokiniai kūrė įvairias kompozicijas iš vaisių, daržovių bei gamtinės medžiagos, kurios šventės išvakarėse buvo išeksponuotos mokyklos kieme. Organizatoriai ruošė užduotis, kaupė rungtims daržoves ir gamtinę medžiagą. Šventės metu pasidaliję į komandas mokiniai turėjo keliauti į stoteles ir atlikti įvairias užduotis: pereiti „svarainių tilteliu“, išrauti „ropę“, įveikti kliūčių ruožą ir t.t.

Įveikę devynias užduotis mokiniai ir mokytojai pasivaišino moliūgais gardinta koše ir arbata. Už aktyvų dalyvavimą kiekvienai klasei buvo įteikta po padėką ir po saldžią dovanėlę.