Judrioji diena

LKSKA „Nemunas“ su partneriais rugsėjo 22-29 dienomis visas mokyklas kvietė prisijungti prie tarptautinio projekto „Europos mokyklų sporto diena“,  kuriame sudalyvauti nusprendė ir mūsų mokykla-darželis.

Kas yra Europos Mokyklų Sporto diena?
Europos mokyklų Sporto diena yra mokyklos diena, skirta smagiai žaisti kartu, skatinti fizinį aktyvumą ir stiprinti sveikatą. Europos mokyklų sporto dienos idėja atsirado remiantis Vengrijos mokyklų sporto dienos pavyzdžiu. Vengrijos mokyklų sporto federacija jau dešimt metų organizuoja šį renginį. Tokios dienos tikslas – skatinti fizinį aktyvumą, išbandyti naujas fizinio aktyvumo formas ir sporto šakas bei sukurti mokyklos bendruomeniškumo jausmą tarp visų dalyvių. Ir šį tikslą mums pavyko pasiekti: mokiniai smagiai, linksmai, su gera nuotaika dalyvavo įvairiose rungtyse, o nuotaiką palaikė dar ir puikus visai vasariškas oras.