Kovo 11-ąją švenčia pradinukai

Kovo 11-ąją iškilmingai paminėjo ir moksleiviai bei mokytojai. Po Tautinės giesmės direktorė Žaneta Budrienė , sveikindama bendruomenę, apžvelgė 30 metų trukmės pokyčius mokykloje…

Renginyje buvo klausiama – kada ir iš kur atėjo tauta, valstybės Nepriklausomybė? Istorinę Lietuvos chronologiją pristatė 4B klasės mokiniai.

Vieną svarbesnių Nepriklausomybės žingsnių  – Baltijos kelią suvaidino 2A kl. mokiniai (mokytoja Vaida Dzekunskienė). Prisimintas bendras Baltijos valstybių siekis – būti Nepriklausomomis.

Į Kovo 11-osios akto paskelbimo dieną visus atvedė trečiokai (mokytoja Rasa Barkovienė).

,,Laisvę reikia nuolat ginti ir branginti“ – teigė renginio svečias  – Lietuvos kariuomenės karininkas kapitonas Jaunius Matukas, taip pat pristatęs išsamią kariuomenės, partizanų kovų vaizdo apžvalgą. Tautinės atributikos jūroje skambėjo brangios kiekvieno širdžiai dainos, dūdelių melodija (mokytoja Daiva Lazutkienė).

Gražios šventės, švęskime  Nepriklausomybės  jubiliejų! Šventės organizatorius mokytojas Romas Vorevičius.