LINKSMOJI KARUSELĖ

Paskutinį sausio penktadienį Vilniaus „Atžalyno“ mokykloje – darželyje lyg viesulas praūžė talentų šou „Linksmoji karuselė“. Jį organizavo renginio iniciatorė įstaigoje – vyresnioji pradinių klasių mokytoja Vaida Dzekunskienė ir vyresnioji muzikos mokytoja Daiva Lazutkienė. Populiarumo neprarandančiame talentų šou dalyvavo net 41 talentingas moksleivis.

„Linksmosios karuselės“ vedėjas 4a klasės mokinys Mantas Jakimavičius linkėjo geros nuotaikos ir prašė negailėti plojimų. Renginį pradėjo 3a klasės mokinys Matas Šestel. Jis džiugino skambiais klarneto garsais. Po jo pasirodė vokalinis ansamblis „Dainorėliai“, kuriam vadovauja mokytoja Ramunė Kerulytė. 1-2 klasių „dainorėliai“  (Danielius Naudžiūnas, Julius Felsen, Denisas Lut, Edita Priščepova, Aistė Kupčiūnaitė, Ema Grakauskaitė, Samanta Mackonytė, Sandra Mažanec, Adelija Ramoškaitė, PaulaUsavičiūtė, Miglė Kalibataitė, MilanaKudrevič ir Žaneta Palevičiūtė) dainavo apie žiogelį, o 4a klasės mokinės (Aistė Vaičiūnaitė, Lėja Stašaitytė ir Mija Leonavičiūtė) atliko dainą „Naktelės žiedai“.

Keturios 2b klasės draugės Virginija Chotelovič, Audronė Kuzavinytė, InetaMycevaitė ir Melita Tamkutė paruošė linksmą šokį. Šokiais džiugino ir 4a klasės mergaičių ketvertukas (Aistė Vaičiūnaitė, Sofija Ignatavičiūtė, Ieva Čebatul, Kristina Drigotaitė). Solo pasirodymą surengė šokėja Elzė Dutkevičiūtė (4b), duetu šoko 4a klasės mergaitės AnstasijaMackevič ir EiraVrubliauskaitė.

Erikas Gluchovskij (4b ) – tikras Lietuvos istorijos žinovas. Praėjusiais metais pažėręs gausybę istorinių faktų apie Lietuvą, šiemet pasiruošė papasakoti apie Vilniaus mikrorajonus. Jo rimtą pasirodymą pakeitė linksmasis 3a klasės mergaičių ketvertukas (JonetaČibiraitė, VanesaRožko, Lina Filipavičiūtė ir Deimantė Milko), kuris šoko ir dainavo. Dainomis džiugino ir Audronė Kuzavinytė (2a) bei Adrija Dzekunskaitė (4b).

Įsisukus „Linksmajai karuselei“, pianinu skambino ir dainavo Aleksandra Ivanova (2a), kanklių stygas virpino Adrija Tamulevičiūtė (2a). Užburiančiais fleitos garsais malonino Elžbieta Žukovskaja (4b). Šokiu ant riedžio sužavėjo Tadas Dutkevičius (2a).

Puikų gimnastikos pasirodymą surengė Aurelija Techanovičiūtė (1a). Karate veiksmais stebino Adrijana Vyšniauskaitė (2a), Donatas Šaulys (2b) ir Nikita Leščenko (2b).

„Linksmosios karuselės“ pabaigoje polką sutrypė šaunioji Evelina Liudvinavičiūtė (4a). Renginį vainikavo direktorės Žanetos  Budrienės žodžiai, padėkos ir dovanos.

Parengė mokytoja Vaida Dzekunskienė