EDUKACINĖ SAUGAUS EISMO PAMOKA

Gruodžio 5 d. 2b klasės mokiniai apsilankė Saugaus eismo centre Žirmūnuose. Edukacinėje pamokoje sužinojo, kas yra eismo dalyviai, kokios yra kelio dalys, perėjų rūšys, kaip segamas automobilio saugos diržas ir daug įdomių faktų. Mokinius stebino tai, kad pirmieji šaligatviai atsirado prieš 2000 m., kai išsiveržė Vezuvijaus ugnikalnis,o pirmasis automobilis, sukurtas 1886 m. buvo visai ne toks, kokiais važiuojame šiais laikais. Pamokoje buvo ir daug praktikos: mokiniai turėjo taisyklingai pereiti per demonstracinę perėją šviečiant  šviesoforui, pagal instrukcijas matuotis dviratininko šalmus, pasitikrinti savo ūgį ir atsakyti sau, ar jau galima sėdėti be automobilio kėdutės  automobilio priekyje. Vaikai aktyviai rodė savo žinias, atsakinėjo ir gavo dovanų.

Parengė socialinė pedagogė Dominika Novickienė