SAUGAUS EISMO PAMOKĖLĖ

Spalio 10 d. 3a klasės mokiniai dalyvavo saugaus eismo pamokėlėje LIETUVOS MOKINIŲ NEFORMALIOJO ŠVIETIMO CENTRE. Vaikai ne tik gilino žinias apie saugų eismą kelyje, gatvėje ir kieme, bet sužinojo daug įdomių dalykų. Atliko praktines veiklas, susipažino su kelio dalimis ir eismo dalyviais. Sužinojo, kad prieš 2000 metų atsirado pirmieji šaligatviai ir perėjos. O pirmąjį triratį automobilį 1886 m. sukūrė vokiečių mechanikas ir išradėjas Karlas Bencas. Užsiėmimo metu vaikai vardijo, kokias žino perėjas, ką daryti, jei nėra pėsčiųjų perėjos, kaip saugiai keliauti automobiliu, troleibusu ar autobusu ir dar visokių įdomių dalykų… Mokiniai gavo dovanų po atšvaitą, kuri užsidėjo matomoje vietoje, kad būtų saugūs ir matomi kelyje.

Parengė pradinio ugdymo mokytoja Rasa Barkovienė