SOVYKLOS „DRAUGAUKIME“ ATIDARYMAS BELMONTO NUOTYKIŲ PARKE

Tik pasibaigus mokslo metams, birželio 10 d. „Atžalyno“ mokyklos-darželio mokiniai rinkosi į vaikų vasaros stovyklos „DRAUGAUKIME“ atidarymą. Aktų salėje vaikai susipažino su stovyklautojo taisyklėmis ir veiklomis.

Lydimi mokytojų Rasos Barkovienės, Vaidos Dzekunskienės ir socialinės pedagogės Dominikos Novickienės mokiniai žygiavo į Belmonto nuotykių parką. Mokiniai grožėjosi aplinkiniais vaizdais, Belmonto kriokliais, stabtelėjo prie Saulės laikrodžio, pasidžiaugė vandens malūnu, tvenkiniuose plaukiančiomis antimis. Nuotykių parke vaikų laukė edukacinis užsiėmimas su kalyte Eli. Eli – poros metų kalytė. Kalytė labai klusni, geranoriška, myli vaikus. Eli žino ir moka 25 triukus, kuriuos kartu su savo šeimininke pademonstravo vaikams. Eli šeimininkei pasiūlius stovyklautojams įsitraukti į edukaciją ir Eli padėti atlikti tam tikrus triukus, vaikai noriai sutiko ir labai džiaugėsi šia galimybe.

Pavargę, tačiau pilni įspūdžių ir gerai nusiteikę, grįžome į mokyklą.