,,LEGO“ MEISTRIUKO VARŽYTUVĖS

Trečius metus vyksta tradicinės ,,Lego“ konstruktoriaus meistriuko varžytuvės. Daugelis varžytuvių dalyvių lanko mokyklos ,,Kartu su ,,Lego“ būrelį, į kurį šiemet susirinko net 26 konstruotojai, galbūt –  būsimieji projektuotojai, inžinieriai, architektai, statybininkai…

Varžytuvių tikslas – mokykloje populiarinti visame pasaulyje paplitusį ,,Lego“ konstruktorių, ugdyti individualų meistriškumą, komandinį darbą. Visi renginio dalyviai susipažino su ankstesnių varžytuvių pasiekimais.

1-4 klasių mokiniai pateikė įvairaus sudėtingumo darbus. Rezultatai nustebino ir pačius varžytuvių dalyvius. Sukurtos nematytos transporto priemonės.

Laureatais tapo: Emilis Žaibus, Augustė Zaleckytė, Modestas Gedžius, Denis Milgevič, Michal Gušča, Artiomas Černousovas, Deividas Andrijauskas, Donatas Šaulys, Nikita Leščenko, Jonas Šiaurys, Bernardas Glušenkovas, Dominykas Glušenkovas. Visi jie komisijos nutarimu tapo varžytuvių laureatais.

Šiemet renginio ,,LEGO“ MEISTRIUKO VARŽYTUVĖS“ nugalėtojais tapo daugiausia komisijos ir dalyvių balsų surinkę 4a klasės mokiniai LUKAS MACKEVIČIUS ir DANIEL  JUCHNEVIČ.

SVEIKINAME VISUS VARŽYTUVIŲ LAUREATUS IR NUGALĖTOJUS!

Parengė mokytojas Romas Vorevičius

20190403_143540