KONKURSAS ,,SKAITYMO MEISTRAS“

Jau antrus metus Vilniaus „Atžalyno“ mokykloje – darželyje vyko tradicinis skaitytojų konkursas ,,Skaitymo meistras“. Jį organizavo pradinių klasių mokytojai Vaida Dzekunskienė ir Romas Vorevičius. Konkurse varžėsi 1-4 klasių moksleiviai. Iš viso dalyvavo 12 skaitytojų ir 12 vertintojų.

Šiemet renginio dalyviai turėjo atlikti tris užduotis. Pirmoji užduotis: raiškiai perskaityti namuose išmoktą grožinės literatūros tekstą. Antroji užduotis:  emocingai perskaityti patarles  – linksmai, liūdnai ir… piktai. Trečiojo užduotis: nuotaikingai perskaityti eilėraščius ir anekdotus.  Po kiekvienos užduoties skaitytojų vertintojai  dalyvius vertino pupomis. Daugiausiai pupų surinkę tapo nugalėtojais.

Renginį vedė Milana Palinskaja (3b kl.). Dalyvius sveikino muzikantai  – Benas Taleikis (grojo obojumi)  ir Gabrielė Volfaitė (skambino kanklėmis).

Visus dalyvius rašikliais „Lietuva“ apdovanojo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rima Rutkauskienė. Ji padėkojo renginio dalyviams, pasidžiaugė jų pastangomis, augančia skaitymo kultūra.

Sveikiname konkurso nugalėtojus: Audronę Kuzavinytę (1b), Dovydą Karalevičių (2a), Adriją Dzekunskaitę (3b) ir Kristupą Teličėną (4a).

Dėkojame visiems dalyviams: skaitytojams (Adrijai Tamulevičiūtei (1a), Danieliui Petuchovui (1a), Melitai Tamkutei (1b), Vanesai Rožko (2a), Gabijai Vilaniškytei (3a), Evelinai Liudvinavičiūtei (3a), Kotrynai Miniotaitei (3b), Mijai Meištaitei (4a) ir vertintojams (Martynui Miniotui (1a), Jonui Novickiui (1a), Nikitai Leščenko (1b), Inetai Mycevaitei (1b), Edvinui Jakšto (2a), Deimantei Pečiukevičiūtei (2a), Ignui Brazdiliui (3a), Ievai Čebatul (3a), Aušrinei Gasiūnaitei (3b), Aurelijai  Gedžiūtei (3b), Aleksandrui Majauskui (4a) ir Emilijai Užlytei (4a).