3-4 KLASIŲ KONKURSAS „PROTO MŪŠIS“ PAVASARIO SESIJA

Kovo 29 d. mūsų mokykloje-darželyje vyko renginys „Proto mūšis“, kurį organizavo mokytojos Rasa Barkovienė ir Genovaitė Petravičienė. 3-4 klasių dalyviai konkursui buvo atrinkti atsitiktine tvarka. Iš kiekvienos klasės buvo atrinkta po 5 vaikus. Konkurse varžėsi 20 mokinių. Protmūšis buvo sudarytas iš 3 turų. Kiekviename ture reikėjo atsakyti į 3 klausimus. Vaikų atsakymus fiksavo keturi komisijos nariai. Po trečio konkurso etapo du konkurso dalyviai 4A klasės mokinė Estela Šagalėjavaitė ir 4B klasės mokinys Emilis Pilkauskas  surinko vienodą taškų skaičių. Atsakius į papildomus klausimus laimėjo 4B klasės mokinys Emilis Pilkauskas. Mokytoja Rasa Barkovienė pasveikino konkurso dalyvius ir įteikė padėkas, o nugalėtoją apdovanojo padėka ir knyga. Sveikiname nugalėtoją ir dėkojame mokiniams už aktyvų dalyvavimą!