2A KLASĖS EDUKACINĖ IŠVYKA Į LIETUVOS NACIONALINĘ MARTYNO MAŽVYDO BIBLIOTEKĄ

Kovo 27 d. ,Jūratė Drazdauskienė  kartu su klasės vadove Rasa Barkoviene,  2A klasės mokiniams organizavo kelis edukacinius užsiėmimus. Vaikus pasitikusi Jūratė supažindino juos su gide Irena. Gidė daug įdomaus parodė ir papasakojo vaikams apie dirbtuves „PASIDARYK PATS“. Iš dirbtuvių mokiniai patraukė į jaukią auditoriją, kurioje patogiai įsitaisę klausė ir aktyviai atsakinėjo į klausimus apie saugų naudojimąsi internetu. Mokiniai daug įdomaus ir naudingo sužinojo apie svetainę https://www.draugiskasinternetas.lt/. Apie visą tai kalbėjo Jūratė Drazdauskienė, tarptautinių tinklų skyriaus metodininkė. Vaikams labai patiko žaidimas „ŽMONIŲ INTERNETE BINGO“, kuriame aktyviai dalyvavo ir bendraudami tarpusavy  daug sužinojo vienas apie kitą.

Šiek tiek pailsėję ir užkandę kartu su gide Irena nukeliavo susipažinti su Lietuvos Nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka. Išklausę gidės pristatymo ir pasakojimo mokiniai patogiai įsitaisė konferencijų salėje ir pateikė jiems rūpimų klausimų Irenai.

Kupini puikios nuotaikos, patirtų įspūdžių ir patenkinti gautomis dovanomis grįžo į mokyklą.

Nuoširdžiai dėkojame Felikso mamai už organizuotus edukacinius užsiėmimus ir suteiktas dovanas vaikams.