RESPUBLIKINĖ VIRTUALI PIEŠINIŲ PARODA ,,GAMTA ŽIEMĄ“

2019 m. sausio 21 d. –  kovo 1 d. Vilniaus ,,Atžalyno“ mokykla-darželis organizavo priešmokyklinio amžiaus vaikų, pradinių klasių mokinių virtualią piešinių parodą  ,,Gamta žiemą“. Šio konkurso tikslas – priešmokyklinio amžiaus vaikų ir pradinių klasių mokinių meninės raiškos ir kūrybinių gebėjimų ugdymas, kuriant įvairiomis technikomis žiemos tematika. Parodos organizatoriai sulaukė 488 darbų iš 79 ugdymo įstaigų.    Dalyvių darbai patalpinti virtualioje erdvėje „GAMTA ŽIEMĄ“. Dalyvius ir visus norinčius kviečiame užsukti į tinklapį ir pasigrožėti žiemos gamtos vaizdais.

Nuoširdžiai dėkojame visiems už aktyvų dalyvavimą. Virtualios parodos dalyviams ir juos parengusiems mokytojams padėkos raštai  išsiųsti į nurodytus el. paštus.

Parodos organizatoriai: Rasa Barkovienė, Vaida Dzekunskienė, Rima Rutkauskienė