Vasario 16-osios šventinis minėjimas

Vasario 15 d. mūsų mokykloje-darželyje vyko nuostabi vasario 16-osios – Lietuvos valstybės atkūrimo šventė. 10 valandą į šventiškai papuoštą mokinių nupieštomis knygelėmis ,,Lietuva – mano namai“ salę, rinkosi mokyklos-darželio bendruomenė. Visi susirinkusieji iškilmingai sugiedojo Lietuvos himną. Antrokai sušoko nuotaikingą lietuvių liaudies šokį „Oira, oira“, skambėjo liaudiškos dainos. Savo žinias apie mūsų valstybę mokiniai galėjo pasitikrinti atsakinėdami į viktorinos ,,Ar viską žinai apie Lietuvą?“ klausimus. Kartu sudainavome visus lietuvius jaudinančią iki ašarų Eurikos Masytės dainą ,,Laisvė“. Po minėjimo salėje pradinukai spalvingai, linksmai ir aktyviai puošė mokyklos teritorijos ,,šlaitus“ tautine simbolika. Šventę užbaigė linksma diskoteka. Štai kaip šauniai paminėjome Lietuvos gimtadienį!

Renginį organizavo 2a klasės mokytoja Rasa Barkovienė.