Linksmoji karuselė

Sausio 18 d. „Atžalyno“ mokykloje – darželyje vyko talentų šou „Linksmoji karuselė“. Jį organizavo pradinių klasių mokytojos Vaida Dzekunskienė ir Genovaitė Petravičienė bei muzikos mokytoja Daiva Lazutkienė. Renginyje dalyvavo 1-4 klasių mokiniai, kurie atskleidė įvairius talentus.

Renginį pradėjo grakščioji balerina Audronė Kuzavinytė (1b), kurios šokis salėje nepaliko abejingų. Skambias dainas dainavo Adrija Tamulevičiūtė (1a), Aurelija Kurpiūtė (1b), Adrija Dzekunskaitė (3b), Kotryna Miniotaitė (3b). Pianinu skambino Aleksandra Ivanova (1a), Elija Urbanavičiūtė (1b), Lina Filipavičiūtė (2a) ir Viktorija Kobrova (4a). Klarneto garsais malonino Matas Šestel (2a). Triukais su kortomis stebino Kristupas Teličėnas (4a). Kraują stingdantį karate pasirodymą paruošė Donatas Šaulys (1b). Savo pavydėtiną lankstumą demonstravo aerobika užsiimantis Domantas Strelkauskas (3b). Šokio žingsniu judėti kvietė šaunus 3a klasės mergaičių ketvertukas (Aistė Vaičiūnaitė, Sofija Ignatavičiūtė, Ieva Čebatul, Eira Vrubliauskaitė) ir trys puikios šokėjos iš 4b klasės (Goda Ivanauskaitė, Evelina Jakštaitė, Patricija Karalevičiūtė). Šioms šokėjoms nepasidavė ir linksmasis duetas iš 4a (Viktorija Kobrova ir Andrėja Grigonytė) bei puikios 3b klasės šokėjos (Aurelija Gedžiūtė, Kotryna Miniotaitė ir Adrija Dzekunskaitė). Įspūdingais breiko judesiais džiugino šokėjas Daniel Juchnevič (4a). Gausiais plojimais buvo apdovanoti linksmieji vyrukai iš 4a klasės (Romuald Petkevič, Kasparas Mycevas, Aleksandras Majauskas). Ypatingą įspūdį paliko 3b klasės mokinys Erikas Gluchovskij, kuris atmintinai pasakė net kelias dešimtis istorinių faktų. O štai pramoginių šokių atstovė Milana Palinskaja (3b) pakerėjo lengvučiais šokio žingsneliais. Ji pristatė savo medalius, kuriais buvo apdovanota už savo puikius pasirodymus įvairiose varžybose.

Renginį vedė lakštingalos balsu apdovanota Emilija Užlytė (4a). Už muzikos valdymą buvo atsakingas Rolandas Šaulys (1b klasės mokinio Donato tėtis), kuris savanoriškai pasiūlė savo pagalbą. Renginio pabaigoje mokyklos – darželio direktorė pasidžiaugė puikiais mokinių pasirodymais. Ji įteikė vaikams padėkas ir simbolines dovanėles.