EDUKACINĖ IŠVYKA Į TRAKUS „TRAKAI – KALĖDŲ SENELIO SOSTINĖ 2018“

Gruodžio 13 d. 2A ir 4A klasių mokiniai vyko į Trakus. Stotyje sėdo  į papuoštą Kalėdinį Trakų traukinuką, stilizuotą rogių pavažomis. Prie eglės vaikus pasitiko Kalėdų Senelis, su juo pradinukai linksminosi, žaidė žaidimus, paliko jam savo parašytus laiškus ir gavo Senelio pašto antspaudus.  Kalėdų Senelis  pakvietė vaikus  į Užutrakio dvarą,  Kalėdų Senelio rezidenciją, kurioje pradinukų laukė smagi programa. Mokiniai kartu su Kalėdų Seneliu, Snieguole ir kepėju su entuziazmu įsijungė į gamybos procesą, patys kočiojo tešlą, formavo  kūčiukus ir juos kepė. Vaikai dalyvavo rungtyse, žaidė žaidimus, šoko, dainavo. Po linksmybių  visi gėrė arbatą ir vaišinosi pačių keptais kūčiukais. Atsisveikindamas su vaikais Kalėdų Senelis palinkėjo  linksmų švenčių ir įteikė dovanėles.  Ši šauni išvyka sukūrė  visiems šventinę nuotaiką ir sustiprino Kalėdų bei Naujųjų Metų laukimą.

Išvyką organizavo mokytojos Rasa Barkovienė ir Genovaitė Petravičienė