3-4 KLASIŲ KONKURSAS „PROTO MŪŠIS“ RUDENS SESIJA

Lapkričio 30 d. mūsų mokykloje-darželyje vyko renginys „Proto mūšis“, kurį organizavo mokytojos Rasa Barkovienė ir Genovaitė Petravičienė. Atrankoje dalyvavo visi 3-4 klasių mokiniai, kurie pildė anketas. Iš kiekvienos klasės buvo atrinkta po 5 vaikus. Konkurse varžėsi 20 mokinių. Protmūšis buvo sudarytas iš 3 turų. Kiekviename ture reikėjo atsakyti į 3 klausimus. Vaikų atsakymus fiksavo keturi komisijos nariai. Po trečio konkurso etapo dvi konkurso dalyvės 4B klasės mokinė Laurita Šip ir 4A klasės mokinė Austėja Salmanavičiūtė  surinko vienodą taškų skaičių. Atsakius į papildomus klausimus laimėjo 4A klasės mokinė Austėja Salmanavičiūtė. Mokyklos-darželio direktorė Žaneta Budrienė pasveikino visus konkurso dalyvius ir įteikė padėkas, o nugalėtoją apdovanojo diplomu ir knyga. Sveikiname nugalėtoją ir dėkojame mokiniams už aktyvų dalyvavimą!  Susitiksime pavasario sesijoje.