3b – geležinkeliečiai

Kaip ir buvo numatyta – vieną rytą 3b klasės mokiniai kartu su savo mokytoju Romu sušoko į autobusą ir nuvažiavo į Lietuvos  geležinkelių muziejų, esantį Vilniaus geležinkelio stotyje. Sėkmingai atlikę krūvas muziejaus gidės užduočių stebėjosi muziejaus eksponatais, išbandė daugelį eksponatų funkcijų ir  nuskubėjo į peroną, kuriame jau laukė Vyčiu papuoštas traukinys.

Traukiniui pajudėjus Vilniaus tarptautinio oro uosto link, paaiškėjo, kad net 5 mokiniai traukiniu vyko pirmą kartą. Įdomu buvo dairytis į įvairios paskirties geležinkelio objektus, užsukti į traukinio mašinisto kabiną ir pasilabinti su pačiu mašinistu – traukinio vairuotoju.

Stoties perone fotografavosi prie senesnių traukinių, klausėsi  vagono, vežusio tremtinius į Sibirą, istorijos…