Lietuvos kariuomenės 100-mečio minėjimas

Šią savaitę minime svarbią Lietuvos valstybei datą – Lietuvos kariuomenės 100-metis. Ta proga 1B klasės mokinio Donato Šaulio tėtis Rolandas Šaulys suorganizavo edukacinę veiklą mokiniams su Lietuvos kariais. Informatyviausia dalis – karių pasakojimas, smagiausia – visi buvo išpiešti maskuotės dažais, įdomiausia – pačiupinėti, pakilnoti tikrus ginklus.

Jolita ir Jaunius Matukai – Lietuvos kariuomenės kariai. Jie – 3b kl. mokinio Domanto tėveliai. Lietuvos kariuomenės šimtmečio proga Matukų šeima klasei įteikė rankų darbo trispalves sages papuoštas stilizuotais perlais. Klasei ir klasės vadovui mokytojui Romui Vorevičiui šventės proga padovanota Trispalvė. Domantas padeklamavo savarankiškai pasirinktą ir mintinai išmoktą eilėraštį  ,,Mes akmenys ir ugnis“.

Klasė ir mokyklos administracija  dėkoja už netikėtas ir svarbias dovanas…