Minčių žemėlapis

Jau 3 metus mūsų mokykloje mokoma sudaryti minčių žemėlapius. Šiais mokslo metais aktyviau su minčių žemėlapiais dirba 3b, 4a ir 4b klasių mokiniai. Mokiniams teko nelengva užduotis – minčių žemėlapiais išradingai sudominti draugus skaityti jų perskaitytas knygas.

Šiemet edukacinėje pamokoje tai padaryti geriausiai sekėsi 3b kl. mokinėms Milanai Palinskajai ir Kotrynai Miniotaitei (mok. R. Vorevičius),  4a kl. mokiniams Deimantei  Jakeliūnaitei  ir Kristupui Telyčėnui (mok. Genovaitė Petravičienė), 4b kl. mok. Linui Minkevičiui (mok. Audronija Seniut).

Minčių žemėlapiai visiems padeda sugrupuoti mintis, atkreipti dėmesį į įdomesnius faktus, skatina fantazuoti ir įsiminti… Edukacinę pamoką vedė mokytojas Romas Vorevičius.

romas