SUSITIKIMAS SU RAŠYTOJU PAULIUMI JUODIŠIUMI

Spalio 8 dieną 2A klasės mokiniai susitiko su rašytoju, dailininku ir vaikiškų knygų iliustratoriumi Pauliumi Juodišiumi. Bekraštė vaikų fantazija ir laki vaizduotė leido pasinerti į kūrybinį darbą. Proceso dalyviai, vedami autoriaus, sukūrė pasakos pagrindinį personažą Kvadratą, jo draugą Bebrazą ir neigiamą veikėją Styvą bei jų atsiradimo istorijas Kvadratinėje šalyje. Susitikimo metu mokiniai su svečiu sugalvojo žaismingą pasakos siužetą ir laimingą pabaigą. Sukūrus istoriją, rašytojas vaikams pasiūlė sukurti dainą, kurią dainuotų šios istorijos veikėjai. Visą kūrybinį procesą dalyviai įamžino popierinėje knygoje su erdvinėmis iliustracijomis. Klasėje būta ir darbo, ir triukšmo, ir kūrybinio džiugesio. Laikas ištirpo nepastebimai. Susitikimas su rašytoju paliko daug neišdildomų įspūdžių. O svarbiausia – sužadino domėjimąsi knyga.

Susitikimą organizavo 2A klasės vadovė Rasa Barkovienė.

1R 2R 3R