3b klasės edukacijos.

Vasario 2 d. 3b klasės mokiniai su mokytoja Violeta Stone lankėsi Valstybės pažinimo centre. Edukacijos metu mokiniai sužinojo kaip tampama Prezidentu, kokios yra konstitucinės Prezidento teisės ir pareigos. Taip pat praplėtė žinias apie atkurtos nepriklausomos Lietuvos vadovus, jų pomėgius. Kokiais valstybės apdovanojimais ir už ką Prezidentas apdovanoja Lietuvos valstybei nusipelniusius piliečius.

sdr

Vasario 4 d. 3b ir 4a klasių mokiniai kartu su mokytoja Violeta Stone lankėsi Operos ir baleto teatre.  Vaikai susižavėję žiūrėjo dviejų veiksmų baletą ,,Čipolinas“. Visi drauge plojimais palaikėme drąsuolį Čipoliną. Jis padedamas savo draugų – linksmosios Ridikutės, išmintingojo Vyšniuko, gražiosios Magnolijos nugalėjo piktąjį Princą Citroną ir Senjorą Pomidorą.

sdr