,,Knygų pristatymas minčių žemėlapyje“

2017-11-27 mokykloje surengta edukacinė pamoka moksleiviams  ,,Knygų pristatymas minčių žemėlapyje“, kurioje dalyvavo 2b, 3a ir 3c klasių mokiniai. Juos mąstyti moko mokytojai Vaida Dzekunskienė, Genovaitė Petravičienė ir Romas Vorevičius.

Minčių žemėlapius pristatė 9 mokiniai: Darja Ponkratenko, Erik Gluchovskij, Kristupas Teličėnas, Emilija Užlytė, Deimantė Šilanskaitė,  Milana  Andrževskaja,  Dominik Stefanovič, Brigita Einikytė, Gabrielė Stepaitytė. Žemėlapiai buvo pateikti įvairaus dydžio plakatuose ir skaidrėse. Vienas pamokos tikslų – minčių apie knygą struktūrizavimas. Kam to reikia? Juk tam tikros sekos suplanavimas padeda labiau išskirti, sugrupuoti ,  pateikti ir įsiminti informaciją.

Pristatyti labai įvairūs žemėlapiai, kurie pavaizduoti apskritimuose, apskritimų junginiuose ir piešiniuose. Visi renginio dalyviai turėjo ko pasimokyti vieni iš kitų, be to visi pamokos dalyviai  papasakojo įdomiausią pristatomos knygos vietą, kuria stengėsi sudominti visus susirinkusiuosius.