Linksmos pramogos Dzūkijoje.

Artėjant vasarai,  ,,Atžalyno“ mokyklos – darželio pradinukai, lydimi mokytojų Violetos Stonės, Vaidos Dzekunskienės ir Ingos Baublienės, lankėsi Lietuvos kurorte – Druskininkuose. Pirmoji ekskursijos stotelė – skulptoriaus Tauro Česnulevičiaus kūrybinės dirbtuvės. Čia keliauninkus pasitiko įspūdinga druskos karalienė, kuri palydėjo į linksmą atrakciją – edukaciją su druska. Vaikai kūrė darbelius iš sūrios tešlos ir kietos druskos.

Po sūrių linksmybių vyko ekskursija po Druskininkus. Mokiniai susipažino su kurortu ir jo apylinkėmis. Klausėsi pasakojimo apie dailininką ir kompozitorių M. K. Čiurlionį, ragavo mineralinio vandens, krykštavo prie šokančio fontano.

Apsalę nuo miesto grožio,  atžalyniečiai patraukė į A. Česnulio skulptūrų ir poilsio parką. Pasigrožėję talentingo skulptoriaus darbais,  autobusu nurūko iki Merkinės piramidės. Pasisėmę dvasinės ramybės ir stiprybės,  keliauninkai grįžo į Vilnių. Jie džiaugėsi atradę linksmų pramogų Dzūkijoje.