2c klasės edukacinės pamokos studijoje „Menų vaikai“.

Vieną šaltą vasario trečiadienį 2c klasės mokiniai su savo mokytoja Vaida Dzekunskiene keletą pamokų praleido studijoje „Menų vaikai“, įsikūrusioje Naujoje Vilnioje. Jaukioje aplinkoje atvykusius atžalyniečius pasitiko mokytoja Alė. Ji vaišino šilta žolelių arbata ir mokė vaikus pasigaminti saldainius – guminukus. Kol guminukai stingo, vaikai ėmėsi pagrindinės edukacinės veiklos – akvariumų gamybos. „Atžalyno“ antrokai buvo įtraukti į įdomų kūrybinį procesą. Iš pateiktų medžiagų (akmenėlių, monetų, polietileno maišelių ir pan.) jie gamino akvariumus. Visi stebėjosi, kaip iš paprastų dalykų galima sukurti neregėtą grožį. Edukacinio užsiėmimo pabaigoje vaikai vaišinosi pačių gamintais guminukais. 2 c klasės mokiniai džiaugėsi atradę netoli „Atžalyno“ mokyklos-darželio esantį edukacinį kampelį, kuriame turtinama vaizduotė, skatinamas kūrybiškumas ir galima pasisemti daug gerų emocijų.

unnamed (1) unnamed (2) unnamed (3) unnamed