2c klasė ieškos vis naujų Lietuvos kampelių.

Edukacinės išvykos – tarsi mažos staigmenos, paįvairinančios nelengvą mokinių ir mokytojų kasdienybę. Jos įkvepia, praturtina, pradžiugina… Rugsėjo mėnesį 2c klasės mokiniai kartu su mokytoja Vaida Dzekunskiene svečiavosi Vilniaus oro  uoste. Jie buvo supažindinti su griežta oro uosto tvarka, iš arti regėjo kylančius ir besileidžiančius lėktuvus, matė didelę gaisrinę ir patyrė daug gerų įspūdžių. Spalį lankėsi Valdovų rūmuose. Čia klajojo mįslingais požemiais, regėjo senovinius ginklus, žaislus, prabangius valdovų sostus, jų karūnas… Žavėjosi pasakiškai gražia Vilniaus miesto panorama, kuri atsivėrė iš Valdovų rūmų bokšto.

Mokslo metų eigoje 2c klasės mokiniai kartu su mokytoja Vaida ieškos vis naujų Lietuvos kampelių, kuriuose patirtais įspūdžiais pasidalins ir su jumis.